Zamknij

Stevens Cyclocross Cup. W Policach ścigali się kolarze przełajowi [foto]

13:31, 15.11.2021 | MaH / Wirtualne Police
Skomentuj
REKLAMA

W niedzielę (14 listopada) w Policach odbyła się trzecia edycja cyklu Stevens Cyclocross Cup. Zawody odbywały się na polanie za Szkołą Podstawową nr 8.

[FOTORELACJA]1417[/FOTORELACJA]

Stevens Cyclocross Cup to cykl, składający się z dziewięciu przełajowych wyścigów kolarskich. W Policach odbyła się trzecia edycja, której organizatorem była Fundacja Aktywne Police.

- Kolarstwo przełajowe to specyficzna forma jazdy na rowerze, na trasie wytyczonej  gdzie są również przeszkody – mówił Przemysław Chabasiński z Fundacji Aktywne Police.

W Policach ścigali się żacy, żakinie, młodzicy, młodziczki, juniorzy młodsi, juniorzy. W kategoriach starszych kolarze ścigali się kategoriach Masters 1, 2, 3 i 4.

WYNIKI

Gościem specjalnym był Andrzej Mąkowski, policzanin, wicemistrz Świata. Medale młodym kolarzom wręczali również panowie Janusz Kuczyński trener kolarstwa w nieistniejącej już Sekcji Kolarskiej Chemika Police oraz Józef Mikołajczyk niegdyś znakomity kolarz m.in. uczestnik i medalista Tour de Pologne.

Organizację trzeciej edycji w Policach wsparli m.in. Powiat Policki, Gmina Police, TRANSNET, Grzegorz Gaca, Dzikie Anioły, OSIR, SP 8, Megalux, MOK Police, Grzegorz Schulz Usługi Transportowe.

(MaH / Wirtualne Police)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%