Wirtualne Police Sport - siatkówka, piłka nożna, lekkoatletyka, ciężary, sporty walki - police24.pl

Zamknij

Piotr Brudło i Barbara Koralewska zwycięzcami XIV Biegu Szlakiem Dzika [foto]

mah 12:38, 18.08.2024 Aktualizacja: 13:48, 27.10.2025
Skomentuj Piotr Brudło i Barbara Koralewska zwycięzcami XIV Biegu Szlakiem Dzika [foto]

W sobotę, w drugim dniu Festiwalu Biegowego DZIKI WEEKEND - GARMIN 2024, biegacze wystartowali w XIV Biegu Szlakiem Dzika.

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"2324"}

10 km trasę najszybciej pokonał Piotr BRUDŁO w czasie 42 minuty 21 sekund. Drugie miejsce przypadło Rafałowi GOLCOWI (00:43:24). Trzeci był Marek SZYPKOWSKI (00:47:30).

Wśród pań najszybsza była Barbara KORALEWSKA, która na pokonanie trasy potrzebowała 47 minut i 34 sekundy. Drugie miejsce zajęła Edyta DYDEK (00:57:34) a trzecie Katarzyna ĆWIK (00:57:47).

::news{"type":"see-also","item":"14352"}

::news{"type":"see-also","item":"14363"}

::news{"type":"see-also","item":"14372"}

::news{"type":"see-also","item":"14374"}

(mah)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu police24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%