Zamknij

Mistrzostwach województwa LDK! w Szczecinie. Policzanie z medalami

13:34, 27.02.2024 . Aktualizacja: 20:29, 27.02.2024

Bardzo udany start zanotowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Lekkotletycznego ÓSEMKA w ostatnim starcie na hali w sezonie 2023/2024. Halowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego LDK! odbyły się 24 lutego, w Szczecinie.

[FOTORELACJA]2087[/FOTORELACJA]

Podczas zawodów zawodnicy UKL ÓSEMKA wywalczyli 7 medali - 3 złote, 2 srebrne oraz 2 brązowe.

Złote medale wywalczyli: Helena Goliszewska w biegu na 60 metrów w kategorii U16 (najlepszy wynik zawodów), Kornelia Winiarczyk w biegu na 60 metrów przez płotki w kategorii U12 oraz Tymoteusz Rzeszowski w biegu na 60 metrów w kategorii U12.

Medale srebrne wywalczyli: Kornelia Winiarczyk w biegu na 60 metrów w kategorii U12 oraz Klaudiusz Kraiński w biegu na 60 metrów w kategorii U16.

Medale brązowe wywalczyli: Mia Lewandowska w skoku w dal ze strefy w kategorii U12 oraz Tymoteusz Rzeszowski w skoku w dal ze strefy w kategorii U12.

Łącznie zawodnicy UKL ÓSEMKA ustanowili 32 rekordy życiowe.

źródło: UKL ÓSEMKA POLICE