Zamknij

Wandal zatrzymany przez polickich policjantów

15.56, 16.01.2023 źródło: KPP w Policach Aktualizacja: 16.06, 16.01.2023
Skomentuj Fot. Komenda Powiatowa Policji w Policach
REKLAMA

Policjanci z KPP Police zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który powybijał szyby w wiacie przystankowej w Uniemyślu. Wandal za swój chuligański wybryk odpowie przed sądem, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

W niedzielny wieczór, policcy policjanci w trakcie patrolu zauważyli, powybijane szyby w wiacie przystanku autobusowego w Uniemyślu. Wysiedli z radiowozu, żeby dokonać wstępnego rozpoznania. Świadek zdarzenia przekazał im, że sprawca zniszczenia szyb uciekł do pobliskiego lasu.

- Policjanci natychmiast ruszyli w ślad za sprawcą zdarzenia. W trakcie przeszukiwania lasu znaleźli ukrytego w zaroślach 39-letniego mieszkańca Polic, który odpowiadał rysopisowi sprawcy zniszczenia wiaty. 39-latek od razu przyznał się mundurowym, do zniszczenia wiaty przystankowej, bo jak stwierdził, zawsze, kiedy coś zrobi, to za chwilę na miejscu pojawiają się policcy policjanci. Mężczyzna był znany mundurowym z wcześniejszych interwencji - mł.asp. Anna Kaźmierczak, oficer prasowy KPP w Policach

Policzanin odpowie za zniszczenie mienia o charakterze chuligańskim, za co kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KPP w Policach)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

No i dobrze, że go zNo i dobrze, że go z

1 0

I powinien dostać maksymalną możliwą karę, czyli te 5 lat! 14:43, 21.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%