[FOTORELACJA]1694[/FOTORELACJA]
Lampiony z płonącym światełkiem z Betlejem, mogli zabrać do domu radni, pracownicy starostwa oraz wszyscy odwiedzający tego dnia Starostwo Powiatowe w Policach.
Betlejemskie Światło Pokoju to coroczna skautowa i harcerska akcja przekazywania przed Świętami Bożego Narodzenia symbolicznego ognia, zapalonego w Grocie Narodzenia Chrystusa w Betlejem. Za pośrednictwem harcerzy światło dociera do mieszkańców miast i wsi.
W tym roku, dzięki wsparciu powiatu polickiego, zuchy i harcerze z Hufca Police ZHP, przekazują "Betlejemskie Światło Pokoju” mieszkańcom powiatu polickiego, aby podczas wigilijnego spotkania rozświetlało swym blaskiem domy, niosąc ze sobą tegoroczne przesłanie „Światła Nadziei”.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu police24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz