Zamknij
REKLAMA

Policcy policjanci zatrzymali dwóch włamywaczy

15.34, 10.08.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Skuteczne działania policjantów z KPP Police doprowadziły do zatrzymania dwóch mieszkańców powiatu polickiego, którzy dokonali włamania do jednego z domów w Siedlicach. Mundurowi odzyskali skradzione mienie. Obaj mężczyźni byli już w przeszłości notowani, ponadto jeden z nich był poszukiwany przez organy ścigania.

 

Działania policjantów z KPP Police doprowadziły do zatrzymania dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie do jednego z domów na terenie powiatu polickiego. W weekend do polickiej jednostki wpłynęło zgłoszenie o włamaniu.

- Policjanci dokonali penetracji przyległego terenu, gdzie zauważyli dwóch podejrzanie się zachowujących dwóch mężczyzn – informuje mł. asp. Anna Kaźmierczak oficer prasowy KPP w Policach.

Okazało się, że mężczyźni włamaniem do jednego z budynków, z którego między innymi ukradli rower, podkaszarkę elektryczną i klimatyzator.

- Włamywacze zostali zatrzymani i doprowadzeni do KPP Police. Ponadto mundurowi znaleźli ukryty w lesie przez złodziei łup, który w całości trafił do właścicieli. W trakcie czynności okazało się, że jeden z mężczyzn – 35 – letni mieszkaniec Polic był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 4 lat – informuje mł. asp. Anna Kaźmierczak.

Obaj mężczyźni w przeszłości wchodzili w konflikt z prawem m.in. za kradzieże i włamania, dlatego odpowiedzą w warunkach recydywy. Grozi im kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%