Zamknij
REKLAMA

Powiatowe działania "motocykl"

18:35, 11.05.2022 | źródło: KPP w Policach
Skomentuj fot. KPP w Policach
REKLAMA

Wraz z poprawieniem się pogody na drogach naszego powiatu przybywa jednośladów. Policjanci tym razem skupili się na stanach technicznych jednośladów oraz zachowaniu kierujących na drogach. Niestety jeden z kierujących za nadmierną prędkość w terenie zabudowanym pożegnał się z prawem jazdy na okres 3 miesięcy.

 

8 maja policjanci Wydziału Ruchu drogowego w Policach przeprowadzili wzmożone kontrole motocykli, które poruszają się na drogach naszego powiatu.

- Przeprowadzono kilkanaście kontroli stanu technicznego pojazdów, posiadanych OC pojazdów czy uprawnień do kierowania. W wyniku kontroli nie napotkano większych nieprawidłowości i nie stosowano środków represyjnych w postaci mandatów karnych, kontrole zakończyły się kilkoma pouczeniami – informuje oficer prasowy KPP w Policach sierż sztab. Anna Kaźmierczak.

Jazda na motocyklu to często pasja i ogromna przyjemność. Motocykliści wykorzystują atuty swoich pojazdów i rozpędzają je do nadmiernych prędkości.

- Jeden z kierujących motocyklem w miejscowości Tanowo wpadł na radar z prędkością 102 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 zł i 10 punktami karnymi – informuje sierż sztab. Anna Kaźmierczak.

Niestety kierujący w tym sezonie nie nacieszy się motocyklem, gdyż za przekroczoną prędkość w terenie zabudowanym zostało mu zatrzymane prawo jazdy na okres trzech miesięcy.

 

(źródło: KPP w Policach)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%