Zamknij
REKLAMA

Ciężka noga kierujących. Rekordzista jechał przez Tanowo 120 km/h

13:40, 10.05.2022 | źródło: KPP w Policach
Skomentuj
REKLAMA

W miniony weekend policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w KPP Policach ujawnili czterech kierujących, którzy jechali z prędkością powyżej 100 km/h w terenie zabudowanym. Za pośpiech zostali ukarani mandatami a także zostały im zatrzymane prawa jazdy.

 

Policjanci Wydziału Ruchu drogowego w Policach tylko w miniony weekend zatrzymali czterech kierujących, którzy rażąco przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym.

- Niechlubnym rekordzistą został kierujący Peugeotem, który w niedzielę, w Tanowie jechał z prędkością 120km/h, przy ograniczeniu do 50 km/h – informuje oficer prasowy KPP w Policach sierż sztab. Anna Kaźmierczak.

Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 2000 zł i 10 punktami karnych. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy na okres trzech miesięcy.

- Tego samego dnia w oko radaru wpadł obywatel Ukrainy, który kierując Mercedesem jechał z prędkością 109 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 zł oraz zostały mu zatrzymane uprawnienia do kierowania na okres trzech miesięcy – informuje sierż sztab. Anna Kaźmierczak.

Kolejnymi kierującymi, którzy ponad dwukrotnie przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym to zatrzymany w Pilchowie Koreańczyk, który kierował VW Tiguanem oraz kierujący BMW.

- Mężczyźni również ponieśli konsekwencje nadmiernej prędkości w postaci mandatów karnych opiewających na kwotę po 1500 zł a także pożegnali się z uprawnieniami do kierowania na okres 3 miesięcy – informuje sierż sztab. Anna Kaźmierczak.

 

(źródło: KPP w Policach)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

JaJa

1 0

Pierwsze słysze że tiguana robi ford. Gratulacje dla redaktora.🤣 19:11, 10.05.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JanuszJanusz

1 0

Bo on jechał i Fordem i Tiguanem, więc nastąpiło sumowanie prędkości i stąd ten mandat. 21:45, 10.05.2022


REKLAMA
0%