[FOTORELACJA]1998[/FOTORELACJA]
Pierwszą inwestycją jest rozbudowa drogi powiatowej ul. Cisowa i ul. Nadbrzeżna w Policach.
- To jedna z najbardziej oczekiwanych przez Policzan inwestycja drogowa. Inwestycja obejmie przede wszystkim przebudowę jezdni obu ulic, remont chodników, remont kanalizacji deszczowej, budowę doświetleń przejść dla pieszych – mówi starosta policki Andrzej Bednarek.
Na realizację tej inwestycji wykonawca, tj. firma EUROVIA POLSKA S.A. będzie miał 12 miesięcy, natomiast wartość realizowanej inwestycji to kwota 10 300 248,36 zł.
- O utrudnieniach związanych z ich realizacją mieszkańcy będą informowani na bieżąco – dodaje Magdalena Sochanowska naczelnik Wydziału Dróg Publicznych.
Druga inwestycja dotyczy remontu drogi powiatowej na odcinku Kołbaskowo – Smolęcin.
- To ważny ciąg komunikacyjny dla mieszkańców Gminy Kołbaskowo, stanowiący dostęp do terenów inwestycyjnych przygotowanych w ostatnim czasie przez Gminę. Obejmuje wymianę nawierzchni na najbardziej zdegradowanych odcinkach tej drogi – dodaje starosta policki Andrzej Bednarek.
Inwestycja przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa w rejonie przejazdu kolejowego, po którym poruszają się pociągi relacji Szczecin Główny – Berlin.
Wykonawcą inwestycji jest firma EUROVIA POLSKA S.A., jej koszt to 802 353,93 zł. Czas trwania inwestycji to 5 miesięcy.
Premier: doszło do 19 przekroczeń polskiej....
banderowców próbujących ramię w ramię z rudym liskiem wciągnąć Polaków do wojny.
marna prowokacja
17:03, 2025-09-10
Jak niskie mogą być nasze emerytury?
artykuł sponsorowany...najpierw informacja o tym, że, wiele osób zarabia najniższą krajową ; a w kolejnych zdaniach informacja o tym, że należy oszczędzać...z czego niby mają tak zarabiające osoby oszczędzać?!?!?!?!
nie ma to jak
08:28, 2025-09-02
Kwiaty i znicze w 45. rocznicę podpisania Porozumień...
Tu już nie ma czego świętować. Z mojej Solidarności nic nie pozostało. Ta obecna to pisuarowe przydupasy,z łachmytą dudą na czele. To jest strzał w mordę dla dawnych solidarnościowców.
Starszy
17:12, 2025-08-31
Rozkład jazdy Linii Samorządowej ważny od 1 lipca 2025
Ls nie przyjechał mimi ze w rozkladzie jest napisane ze mial byc o 16:40
Busko
16:52, 2025-08-30
5 1
Więcej ich matka nie miała ? Ich pensje więcej nas kosztują rocznie niż ten cały remont 🤣
3 0
Te lebiegi urzędnicze same powinny wziać łopaty i remontować drogi i chodniki.Ale potrafią tylko papiery przekladać i wymadrzac się zza okienka.Oczywiscie ścieżki rowerowej nie będzie bo 20 urzedników nie wpadło na ten genialny pomysł.