Wraz z nadejściem lata do Polic wraca kino plenerowe! Na Policzan czekają szalone historie, które bawią do łez, emocjonujące opowieści zostające w pamięci na długo oraz magiczna atmosfera letnich wieczorów spędzonych pod gołym niebem.
Plac im. Ryszarda Tokarczyka w Policach zamienił się dziś w niecodzienną pracownię artystyczną. To tam odbył się plener malarski, który przyciągnął zarówno początkujących, jak i doświadczonych miłośników sztuki.
Potęga gór zatrzymana na fotografii – widziana oczami trzech wybitnych twórców zafascynowanych tatrzańskimi krajobrazami. Tym razem Miejski Ośrodek Kultury przedstawi widzom trzy perspektywy i otworzy aż trzy wystawy fotografii, ukazujące piękno naszych gór.