Zamknij

VI edycja programu Ambasador Marki Grupy Azoty Police

18.56, 09.12.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 14.10, 11.01.2023
Skomentuj Od lewej: Prezes Zarządu Mariusz Grab, Malwina Niedźwiedź, Ewelina Konarska-Michalczyk, Wiceprezes Zarządu Michał Siewierski

Ambasadorami Marki Grupy Police zostały Malwina Niedźwiedź z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego i Ewelina Konarska-Michalczyk z Uniwersytetu Szczecińskiego. Jest to już VI edycja programu.

 

5 grudnia w siedzibie Grupy Azoty Police, Prezes Zarządu Mariusz Grab i Wiceprezes Zarządu Michał Siewierski podpisali umowy z Ambasadorami Marki Grupy Azoty: Malwiną Niedźwiedź z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego i Eweliną Konarską-Michalczyk z Uniwersytetu Szczecińskiego.

- To jest bardzo ważny program dla nas. Stawiamy na pozyskiwanie kadr, ale także na pokazanie naszego zakładu jako wielowątkowego miejsca pracy – mówił Prezes Zarządu Mariusz Grab.

Celem Programu jest wyłonienie w procesie rekrutacji Ambasadorów – studentów lub doktorantów Uczelni Wyższych, którzy prezentować będą w środowisku akademickim korzyści płynące z zatrudnienia w Grupie Azoty oraz budowali Markę Spółki.

W 2022/2023 roku Ambasadorzy Marki będą promowali Grupę Azoty pod hasłem:

GRUPA AZOTY- PRACODAWCA Z WYBORU!

W szczególności Ambasadorzy będą przekazywali informacje dotyczące obszarów i specyfiki pracy w Grupie Azoty, możliwości zatrudnienia-ścieżki kariery oraz osobistego rozwoju. Będą dbali również o podnoszenie posiadanych kompetencji w celu budowania trwałej synergii pomiędzy światem nauki a przemysłem.

Ambasador Marki otrzymuje comiesięczne stypendium ambasadorskie. Może również liczyć m.in. na wsparcie przy realizacji własnych projektów naukowych na zasadach ustalonych przez poszczególne spółki.

W roku akademickim 2022/2023 Ambasadorami Marki zostały:

Malwina Niedźwiedź – ukończyła w latach 2017-2019 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, chemia kryminalistyczna, studia magisterskie II stopnia, tytuł pracy magisterskiej: „Optymalizacja przetwarzania granulatu PMMA dla technologii światłowodów polimerowych”. Obecnie bierze udział w projekcie badawczym finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki w ramach konkursu „OPUS 17”. Tytuł projektu: „Hybrydowe i elastomerowe sieci polimerowe: synteza, struktura i właściwości”.

Ewelina Konarska-Michalczyk- posiada kilkunastoletnie doświadczenie pracy na stanowiskach głównie w administracji państwowej, jak również kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności oraz w prywatnych firmach w Polsce i w Niemczech. Od października br. jest nauczycielem akademickim w Instytucie Zarzadzania, Katedra Kapitału Ludzkiego, Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Prowadzi zajęcia dot. Gospodarowania Kapitałem Ludzkim oraz zarządzania Zasobami Ludzkimi. Wygrała także konkurs na stypendium doktorskie, w ramach którego była członkiem zespołu naukowego badającego zakres dzielenia się wiedzą wśród pracowników firm.

{loadposition grupa}

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%