Zamknij

Oferta Pracy: Ratownik w Zakładowej Straży Pożarnej - Strażak

11:25, 21.09.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 14:06, 11.01.2023
Skomentuj

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. to największy krajowy producent nawozów wieloskładnikowych i jedyny polski producent bieli tytanowej. Spółka wchodzi w skład Grupy Azoty – jednego z liderów branży nawozowo-chemicznej w Europie.

Twój zakres obowiązków:

  • udział w działaniach ratowniczo-gaśniczych,
  • przestrzeganie zasad i poleceń przełożonych podczas służby oraz działań ratowniczo-gaśniczych,
  • pozostawanie w czasie służby w stałej gotowości do udziału w działaniach ratowniczo-gaśniczych,
  • przyjmowanie oraz zdawanie sprzętu podczas zmian służbowych,
  • utrzymywanie sprzętu oraz wyposażenia we właściwym stanie technicznym,
  • samokształcenie oraz udział w szkoleniach podnoszących poziom wiedzy i umiejętności zawodowych,
  • przestrzeganie przepisów i zasad BHP, a także zarządzeń i wskazówek otrzymanych od przełożonych,
  • utrzymywanie sprawności fizycznej.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie – warunek konieczny,
  • umiejętność działania i podejmowania decyzji w sytuacjach krytycznych – warunek konieczny,
  • wysoka odpowiedzialność,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność w realizacji powierzonych zadań,
  • samodzielność w działaniu,
  • chęć do nauki oraz samorozwoju zawodowego,
  • doświadczenie zawodowe w zakresie ochrony przeciwpożarowej - mile widziane,
  • aktualne szkolenie w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy – mile widziane,
  • prawo jazdy kat.: B, C, + E – mile widziane.

W zamian za zaangażowanie oferujemy:

  • umowę o pracę, w Spółce istniejącej na rynku kilkadziesiąt lat,
  • wdrożenie w obowiązki przez doświadczonego Mentora,
  • premie kwartalne, nagrody roczne,
  • pakiet socjalny obowiązujący w Spółce,
  • ubezpieczenie medyczne,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet dentystyczny,
  • pracowniczy program emerytalny, który w całości opłaca pracodawca,
  • wczasy pod gruszą,
  • rozwój poprzez szkolenia i kursy specjalistyczne.

LINK do rekrutacji:

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

RamboRambo

1 1

Ciekawe czemu średnie skoro nie wykształcenie ważne a sprawnością jest fizyczna i psychiczna ważna. Bez sensu tam nie ma książek a bardzo ciężka praca 12:10, 17.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo
0%