Zamknij

Grupa Azoty Chemik Police pokonał Grupa Azoty Akademię Tarnów

10:06, 15.10.2023 . Aktualizacja: 10:09, 15.10.2023
Skomentuj

Nie było niespodzianki w dzisiejszym (14 października) meczu siatkarskiej TAURON Ligi. Drużyna Grupa Azoty Chemik Police pokonała bez straty seta Grupę Azoty Akademię Tarnów, pewnie wygrywając drugi mecz w tym sezonie.

Po wygranej ze Stalą w Mielcu, siatkarki Chemika Police rozegrały dzisiaj pierwszy mecz nowego sezonu Tauron Ligi, w szczecińskiej Netto Arenie.

W pierwszym składzie gospodyń zadebiutowała Monika Fedusio. Policzanki pewnie wygrały pierwsze dwa sety, w trzecim przegrywały 13:17, ale odrobiły straty i wygrały w końcówce. Dobrą zmianę dała Natalia Mędrzyk.

Kluczową piłkę w kontrze skończyła Fedusio, która otrzymała nagrodę MVP spotkania (11 punktów, 57% w ataku).

Grupa Azoty Chemik Police – Grupa Azoty Akademia Tarnów 3:0 (25:12, 25:20, 25:21)

Chemik: Fedusio (11), Sahin (11), Wasilewska (9), Inneh-Varga (8), Kowalewska, Korneluk (3), Grajber-Nowakowska (l.) oraz Jagła (l.), Pierzchała (5), Mędrzyk (5), Honorio (2).