Zamknij

"Nocny Przejazd Mikołajów ulicami Polic" [zapowiedź]

13.37, 06.12.2022 . Aktualizacja: 13.38, 06.12.2022
Skomentuj
REKLAMA

Policki Klub Cyklistów "Sama Rama", Ośrodek Sportu i Rekreacji Police, "Rowerowe Police" i "Dzikie Anioły" zapraszają 11 grudnia (niedziela) na "Nocny Przejazd Mikołajów ulicami Polic".

 

START godz. 18.00

Kompleks OSiR, ul. Piaskowa 97 w Policach – zbiórka uczestników przejazdu z rowerami w przebraniach Mikołajów, Śnieżynek, Reniferów...

Po krótkiej odprawie i wyjaśnieniach co do zasady poruszania się rowerzystów w kolumnie, rowerzyści ruszą na trasę w asyście Policji.

TRASA

Przejazd ulicami: Piaskową, Okulickiego, Przyjaźni, Roweckiego, Wyszyńskiego, Piłsudskiego, Wróblewskiego,  Siedlecką, Grunwaldzką na skwer Bolesława Krzywoustego – kilkuminutowy postój następnie ulicami: Wojska Polskiego, Piłsudskiego, Grzybową, Bankową, Zamenhofa, Piaskową do Kompleksu OSiR (miejsce zakończenia przejazdu).

META

W miejscu zakończenia przejazdu, organizatorzy przewidują gorącą herbatkę i kawkę, kiełbaski pieczone na grillu, wykonanie "wspólnego pamiątkowego zdjęcia wszystkich uczestników i organizatorów" oraz symboliczne nagrody za najciekawsze przebrania związane z imprezą.

Zakończenie imprezy ok. godz. 19.30.

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%