Widzowie Telewizji Polskiej nie zobaczą już "Magazynu Kryminalnego 997". Kultowy magazyn, znany wielu pokoleniom, emitowany był z przerwami od 1986 roku. Znamy nieoficjalne powody tej decyzji.
Telewizja Polska ogłosiła koniec popularnego programu kryminalnego. Ostatnie odcinki programu wyemitowane zostały w ubiegłym tygodniu.
Magazyn Kryminalny 997 emitowany był w czwartki na TVP1 o godz. 23:10.
- Dziękuję za te wspaniałe 5 lat – współpracownikom, ekspertom, którzy do nas przyjeżdżali, a także policjantom i prokuratorom. To były nowe, ważne doświadczenia. Najważniejsze jest to, że wiele z prezentowanych spraw udało się rozwiązać, a sprawcy zbrodni, którzy liczyli na bezkarność, trafili tam, gdzie ich miejsce – czyli za kraty - skomentował Dariusz Bohatkiewicz, gospodarz programu od 2018 roku.
Wcześniej program prowadził (w latach 80-tych) milicjant płk. Jan Płócienniczak, a najbardziej znanym prowadzącym program był Michał Fajbusiewicz.
Branżowy portal wirtualnemedia.pl, wskazuje, że TVP podjęło decyzję o zakończeniu produkcji ze względu na spadającą oglądalność.
- W sezonie jesiennym 2022 roku „Magazyn..." oglądało średnio 328 tys. widzów - informuje o wynikach raportu serwis Wirtualnemedia.pl.
„Trzaskobus” w Policach
Pozdrawiam,nie mające odwagi bydło,które stojąc gdzieś z tyłu rzucało bluzgi. Prawdziwie katolicka,pisuarowa,czy konfederacyjna miłość i poszanowanie bliźniego. Najpierw do kościoła, potem zajechać sąsiada. Dziadostwo...
Policzanin
20:14, 2025-05-27
„Trzaskobus” w Policach
Trochę lipa, że ciągle te same osoby z KO odwiedzają Police. Pomijają nas😔
Kok
16:02, 2025-05-27
Dni Polic 2025 – szczegółowy program
Zamiast płacić krocie np. na Sławomira czy Kayah to rozdać te pieniądze biednym i chorym w każdym wieku! Jakoś pomocą tym ludziom gmina się nie chwali. OPS do LIKWIDACJI!
Skyy
23:22, 2025-05-26
Dni Polic 2025 – szczegółowy program
Niee no bo lepiej siedzieć z piwem przed tv i ciągle narzekać jak nie politykę to na pogodę. Jak to się mówi złej baletnicy przeszkadza rąbek w spódnicy. Pozdrawiam
Loczek
19:51, 2025-05-25
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz