Zamknij

Szczecin. Rozpoczyna się Jarmark Bożonarodzeniowy

11:35, 02.12.2022 Aktualizacja: 11:35, 02.12.2022
Skomentuj fot. www.kolorowaaleja.pl/ fot. www.kolorowaaleja.pl/

Jarmark Bożonarodzeniowy powraca. W grudniu trzy place w centrum Szczecina – Aleja Kwiatowa, plac Adamowicza i plac Lotników, przeniosą nas w magiczny czas oczekiwania na święta. Dodatkowo Jarmark zawita na Deptak Bogusława.

 

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy ponownie wprowadzi w miejską przestrzeń magię Świąt Bożego Narodzenia. W dniach 2-22 grudnia samo centrum Szczecina zmieni się w krainę pełną świątecznych niespodzianek. Pojawią się drewniane domki, a w nich szczecińscy przedsiębiorcy (rękodzielnicy i gastronomicy) ze swoimi produktami. Będzie można zrobić świąteczne zakupy, skosztować smacznych, regionalnych produktów, znaleźć wymarzony podarek pod choinkę czy napić się ciepłej czekolady lub grzanego wina w specjalnych szczecińskich kubeczkach.

O wyjątkowy klimat podczas Jarmarku zadbają piękne ozdoby bożonarodzeniowe, okraszone świątecznymi piosenkami, które będą wybrzmiewać z radiowęzła. Nie zabraknie też specjalnych świątecznych animacji dla starszych i młodszych.

Kto wie, może uda się spotkać świętego Mikołaja?

 

Godziny otwarcia Jarmarku na Placu Lotników, Placu Adamowicza i Alei Kwiatowej:

  • poniedziałek–czwartek, w godz. 14:00-20:00
  • piątek, w godz. 14:00-23:00
  • sobota, w godz. 10:00-23:00
  • niedziela, w godz. 10:00-20:00

 

Godziny otwarcia Jarmarku na Deptaku Bogusława (tylko weekendy):

  • piątek, w godz. 14:00-20:00
  • sobota, w godz. 12:00-20:00
  • niedziela, w godz. 12:00-20:00

 

więcej informacji na stronie https://kolorowaaleja.pl/jarmark-bozonarodzeniowy-2022/

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%