Co? Gdzie? Kiedy?

Zamknij

Kino plenerowe w Policach

  • piątek 26 czerwca, 22:00
  • 26.06.2026
  • Park Staromiejski
  • Wstęp wolny

Wraz z nadejściem lata do Polic wraca kino plenerowe! Na Policzan czekają szalone historie, które bawią do łez, emocjonujące opowieści zostające w pamięci na długo oraz magiczna atmosfera letnich wieczorów spędzonych pod gołym niebem.



Lato to pora roku, która zachęca do spędzania czasu poza domem. To moment, kiedy najchętniej szukamy okazji do relaksu, spotkań ze znajomymi i wspólnego przeżywania niezapomnianych chwil. Właśnie z myślą o takich momentach Miejski Ośrodek Kultury w Policach przygotował tegoroczny cykl projekcji filmowych na świeżym powietrzu.



W programie tegorocznej edycji zaplanowano trzy seanse, które stworzą doskonałą okazję do spędzenia wieczoru w klimatyczny sposób. Nieważne, czy przyjdziesz z kocykiem i kubkiem herbaty, czy z chłodnym napojem i przekąskami, w gronie przyjaciół czy w pojedynkę – liczy się dobra historia i wyjątkowa atmosfera.



 



Inauguracja letniego cyklu odbędzie się 26 czerwca o godzinie 22:00 w Parku Staromiejskim. Na widzów czeka duński film "Jeźdźcy sprawiedliwości" w reżyserii Andersa Thomasa Jensena, z Madsem Mikkelsenem w roli głównej.



Film opowiada historię Markusa, który po powrocie z misji wojskowej musi zająć się córką Mathilde. Wszystko komplikuje się po śmierci jego żony w katastrofie kolejowej. Kiedy do drzwi Markusa puka Otto – ocalały z wypadku matematyk – wraz z dwójką ekscentrycznych przyjaciół, przekonują go, że katastrofa nie była przypadkiem. Połączeni wspólnym celem postanawiają wymierzyć sprawiedliwość, nie cofając się przed niczym.



Produkcja trwa 116 minut, a wstęp na projekcję jest wolny.



Miłośnicy kina pod chmurką będą mogli wrócić na kolejne projekcje 7 lipca o godzinie 21:30 oraz 4 września o godzinie 20:00. Oba seanse odbędą się na polanie za Szkołą Podstawową nr 8. Szczegóły wkrótce.