Barażowe emocje w Trzebieży zakończyły się zdecydowanym zwycięstwem Rybaka Trzebież, który pewnie pokonał M-G LKS Sarmata Dobra 4:0 i wywalczył awans do KEEZA Klasy Okręgowej. Gospodarze nie pozostawili rywalom żadnych złudzeń, dominując na boisku przez całe spotkanie.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu police24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz