Fotorelacje

Zamknij
19:45, 29.01.2023

Jednym z pomysłów wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy było wydarzenie zorganizowane przez Grzegorza Ufniarza " Brama Smaku na Deptaku". Akcję wsparło również Stowarzyszenie Krok Po Kroku Police.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Powitanie lata w Policach
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w SP 8 w Policach
zobacz fotorelację
Akademia Chemika Police podsumowała sezon
zobacz fotorelację
Immersive KLIMT & MONET w Szczecinie – tylko do 26 lipca!
zobacz fotorelację
Noc Świętojańska nad Łarpią w Policach
zobacz fotorelację
Podwójne święto w Pilchowie - 80 lat sołectwa i szkoły
zobacz fotorelację
Boks Przeciwko Uzależnieniom w Trzebieży
zobacz fotorelację
Wkrzański Turniej Piłki Nożnej
zobacz fotorelację
Dzień Dziecka i pomoc dla Amelki
zobacz fotorelację
Otwarcie sezonu w Trzebieży
zobacz fotorelację

komentarze (2)

PoliczankaPoliczanka

0 1

Trzeba przywrócić WOŚP w Policach.

20:06, 29.01.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ryszard Ryszard

0 0

Ten deptak jest chyba czyjegoś imienia, a nie fontann?

07:15, 30.01.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu police24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz