Zamknij

Chemik Police wygrywa z Orłem Wałcz [foto]

16:25, 14.11.2022 mah Aktualizacja: 16:26, 14.11.2022
Skomentuj

W meczu 16 kolejki Kipsta IV ligi piłkarze Chemika Police wygrali na własnym boisku z Orłem Wałcz 2:1.

[FOTORELACJA]1664[/FOTORELACJA]

Chemik od początku spotkania dominował na boisku. Brak skuteczności sprawił, że w 41 minucie meczu to Orzeł Wałcz wyszedł na prowadzenie.

Przed polem karnym jednego z napastników Orła faulował Anotni Bochan. Do piłki podszedł Popiołek, który rzut wolny zamienił na bramkę.

Po przerwie policzanie jeszcze mocniej zaatakowali, zamykając rywali na swojej połowie boiska.

Na bramkę wyrównującą trzeba było jednak czekać do 61 minuty meczu. Wtedy to po kombinacyjnej akcji, kapitalnym podaniu, Wiktor Kurzawa wpadł w pole karne i strzałem w długi róg pokonał bramkarza Orła.

W 74 minucie było już 2:1 dla Chemika. Bramkę dla Chemika zdobył Michał Janicki, który zamknął dośrodkowanie Dominika Dąbrowskiego.

Chemik: Piekutowski – Dyczewski, Janicki, Bochan, Białek, Bieniek, Szala, Dąbrowski, Czajkowski(46’ Kurzawa), Honda, Andrzejewski