Zamknij

Chemik Police remisuje z Wieżą Postomino [foto]

13:42, 02.10.2022 mah Aktualizacja: 13:43, 02.10.2022
Skomentuj

W meczu 10 kolejki Kipsta IV ligi drużyna Chemika Police zremisowała, na własnym boisku, z Wieżą Postomino 1:1.

[FOTORELACJA]1625[/FOTORELACJA]

Pierwsze dwadzieścia minut spotkania było w miarę wyrównane, a gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. W 24 minucie policzanie po rzucie wolnym pokonali bramkarza Wieży jednak sędzia główny dopatrzył się pozycji spalonej debiutującego w pierwszym zespole Ratajczyka. Sytuacja powtórzyła się 10 minut później, Ratajczyk drugi raz trafił do bramki Wieży jednak i tym razem sędzia odgwizdał pozycję spaloną naszego napastnika. Chemik wyszedł na prowadzenie dopiero w 38 minucie meczu, kiedy to Ratajczyk zagrał do niepilnowanego Michała Janickiego a ten wpadł w pole karne i pewnym strzałem pokonał Zieniewicza.

Druga część spotkania mogła zacząć się fantastycznie dla naszego zespołu. Sędzia główny spotkania, za zagranie ręką w polu karnym obrońcy Wieży, podyktował rzut karny. Niestety strzał Michała Janickiego obronił bramkarz Wieży.

W 80. minucie, po rzucie wolnym i dośrodkowaniu w pole karne, najwyżej do piłki wyskoczył Słowiński i strzałem z główki pokonał bramkarza Chemika Adriana Piekutowskiego.

Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie, mimo okazji dla Chemika jak i Wieży. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Chemik: Piekutowski – Szczytniewski, Bochan, Andrzejewski, Stachnik, Bieniek, Szala, Janicki(85’ Jabłoński), Honda, Białek, Ratajczak(60’ Adriano)