Zamknij

Chemik Police wygrywa z Olimpem Gościno [foto]

22:33, 17.09.2022 mah Aktualizacja: 22:34, 17.09.2022
Skomentuj

W meczu 8 kolejki Kipsta IV ligi piłkarze Chemika Police pokonali na własnym stadionie Olimp Gościno 2:0.

[FOTORELACJA]1616[/FOTORELACJA]

Chemik Police na prowadzenie wyszedł już w 4 minucie spotkania. Podanie Dawida Szali przejął Dominik Dąbrowski, który wpadł w pole karne i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości. Chemik miał później kilka okazji do zdobycia kolejnych bramek, jednak zabrakło odrobiny szczęścia, precyzji a też dobrze interweniował bramkarz Olimpu.

Sytuacja powtórzyła się w drugiej połowie spotkania. Dopiero w 90 minucie meczu po kombinacyjnej akcji piłka trafiła do niepilnowanego Teru, a ten płaskim strzałem pokonał golkipera Olimpu.

W ostatniej akcji meczu policzanie mogli zdobyć trzecią bramkę, jednak doskonałej okazji nie wykorzystał Dawid Szala.

Ostatecznie Chemik pokonał Olimp Gościno 2:0.

Chemik: Sobczak – Dyczewski, Korzec, Andrzejewski, Stachnik, Dąbrowski(70’ Szczytniewski), Janicki, Bieniek, Szala, Honda, Białek