[FOTORELACJA]1599[/FOTORELACJA]
Idealnie rozpoczął się dla Chemika Police sobotni mecz z Białymi Sądów. W 9 minucie wyszli na prowadzenie po golu Dominika Dąbrowskiego, który wykorzystał długie podanie od Emila Andrzejewskiego. Dąbrowski minął bramkarza i trafił do pustej bramki.
W 36 minucie było już 2:0 dla Chemika. Bartłomiej Białek długim podaniem zagrał wprost pod nogi Szali, minął obrońcę wpadł w pole karne i mocnym strzałem pokonał bramkarza gości.
W 89 minucie meczu po zagraniu ręką w polu karnym Dyczewskiego, sędzia główny wskazał na jedenasty metr. Jedenastkę pewnie wykonał Gicewicz i zrobiło się 2:1.
Chemik Police: Piekutowski – Dyczewski, Andrzejewski, Korzec, Szczytniewski, Bieniek, Kurzawa(61’ Adriano), Dąbrowski(76’ Czajkowski(90’ Bochan), Szala, Honda, Białek(82’ Grzeszczak)
Bramki:
1:0 – 9 min Dominik Dąbrowski
2:0 – 36 min Dawid Szala
2:1 – 90 min Grzegorz Gicewicz
Nowe święto w polskim kalendarzu. 11 lipca wolne?
Zróbcie jeszcze święto głupoty. Tylko historia zajmijcie się życiem codziennym i problemami ... Je*****t naród!!!
Robert69
10:11, 2025-07-03
Premier: przywracamy czasową kontrolę na granicy...
To teraz bonkiewiczoskie bojówki wyznaczają standardy polskiemu rządowi???? Żałosne
Co się dzieje?
23:23, 2025-07-02
Premier: przywracamy czasową kontrolę na granicy...
Nie ma czegoś takiego jak "patrole obywatelskie". To jest najzwyklejsza bandyterka i samowola. Żadna osoba nie posiadająca odpowiednich uprawnień nie ma prawa do zatrzymywania i kontrolowania nikogo innego. Osoby uczestniczące w tych "patrolach" powinny zostać natychmiast zidentyfikowane, zatrzymane i oskarżone o bezprawne działania w tym naruszenie nietykalności i wolności innych osób. Dlaczego policja na to nie reaguje? Porażka naszego państwa na całej linii!!
lol
23:00, 2025-07-02
Czworonożny funkcjonariusz Policji odnalazł zaginionego
Psiska są wspaniałe.
Brawo!
22:42, 2025-07-02
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz