Gospodynie ustawiły mecz zagrywką (6 asów). Świetnie spisał się duet środkowych Iga Wasilewska & Agnieszka Kąkolewska. Obie siatkarki stanowiły trudną do przejścia zaporę w bloku, dodając do tego wysoką skuteczność w ofensywie (odpowiednio 67% i 71%).
MVP uznano Kąkolewską, która była najlepiej punktującą zawodniczką mistrzyń Polski (14).
Szansę debiutu w nowych barwach otrzymała Dani Drews.
Grupa Azoty Chemik Police – ZOK Ub 3:0 (25:17, 25:19, 25:14)
Chemik: Kąkolewska (14), M. Łukasik (13), Brakocevic-Canizan (11), Wasilewska (8), Czyrniańska (3), Kowalewska (2), Stenzel (libero) oraz Milenković (6), Lipska (2), Rios, Drews.
Radni Koalicji Obywatelskiej chcą nocnej prohibicji
Czemu bawić się w nocną, dawać odrazu 24/7 prohibicje zakaz sprzedaży oraz spożycia alkoholu, odrazu dać zakaz sprzedaży papierosów, które w nocnych też można kupić, różne są sytuację życiowe i czasami trzeba do nocnego skoczyć po piwo, przekąski i nie tylko, nie wtrącajcie się w życie policzan, od tego jest policja żeby agresywny element usuwać z ulic, proponuję zlikwidować SM a w zamian dofinansować policką komendę, bo darmozjady z SM tylko mandaty wlepiają za parkowanie i zajmują się dręczeniem policzan a do agresywnych sami wzywają policję.
Alek
01:50, 2025-10-17
W Policach strażacy rozdawali czujniki tlenku węgla
Ano w Policach na Anny Jagiellonki w swoim M3 w leningradzie jak znalazł sobie podłączę. Jak kiedyś w końcu fabryka plastiku ruszy i kominy zadymią to bede wiedzioł, żeby okna pozamykać, jak te cacko zacznie wyć. ps drugi miernik już na OLX ;)
akcja dla palaczy wy
21:34, 2025-10-16
Marsz przeciwko przemocy przeszedł ulicami Polic [foto]
A kumaj sobie w stawie jak zaba😠
Ja
19:40, 2025-10-16
Marsz przeciwko przemocy przeszedł ulicami Polic [foto]
podlotki takie, to nie powinny być o tej porze w szkole? A! Kumam, to z wieczorówki 🙂🙂
A te dzieci
19:23, 2025-10-16
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz