Dzisiaj (27 listopada) piłkarze Chemika Police rozegrali ostatni mecz w rundzie jesiennej Kipsta IV liga. Przeciwnikiem żółtozielonych była Wieża Postomino.
[FOTORELACJA]1424[/FOTORELACJA]
W pierwszych 45 minutach więcej z gry mieli goście. Przejęli inicjatywę i kilka razy zagrozili bramce strzeżonej przez Popiołka. Dwukrotnie zza pola karnego uderzał Łyszyk, jednak w obu przypadkach dobrymi interwencjami popisał się bramkarz chemików. W odpowiedzi indywidualną akcją popisał się Dominik Dąbrowski. Jednak piłka po jego strzale minimalnie minęła słupek bramki gości. Niestety w 38 minucie meczu po rzucie rożnym goście z Postomina wyszli na prowadzenie. Najwyżej do piłki wyskoczył Banasik i zdobył bramkę.
Po przerwie widzieliśmy już inny zespół Chemika, który zepchnął do głębokiej defensywy drużynę z Postomina. Jednak mimo kilku okazji do zdobycia bramki na gola musieliśmy czekać aż do 80 minuty meczu. Wtedy to faulowany w polu karnym został Dąbrowski, a pewnym egzekutorem jedenastki był Dawid Szala. W ostatniej akcji meczu żółtozieloni mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść ale po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzał Emila Andrzejewskiego trafił w poprzeczkę. Zaraz po tej akcji sędzia Daniel Kwiecień zakończył spotkanie i mecz zakończył się remisem 1:1.
Chemik: Popiołek - Dyczewski, Bieniek, Andrzejewski, Szczytniewski, Endene, Szala, Dąbrowski, Konik, Ponce Garcia, Białek
Bramki:
0:1 - 38 min Banasik
1:1 - 80 min Szala
tekst Ariel Szydłowski
Motocyklista pędził 119 km/h w terenie zabudowanym...
Oj to prawda. Polecam naszej policji brukową drogę do sklepu w Uniemyślu zwłaszcza w soboty i niedziele Krosowcy na motorach wyprawiają tu cuda. Pędzą jak szaleni po tej drodze a ruch pieszych i rowerzystów tu w wekkendy duży. Zamiast stać pod "dębem" stańcie tam a na pewno nie jednego idiotę wyeliminujecie z pożytkiem dla innych.
kasiek
09:00, 2025-09-11
Motocyklista pędził 119 km/h w terenie zabudowanym...
W końcu... To co się wyprawia w Dębostrowie i Uniemyślu na motocyklach woła o "pomstę do nieba" Młodzi ludzie na motocyklach krosowych szaleją po wąskich uliczkach i drogach gruntowych. Hałas i smród spalin nie do opisania. Przejazdy kolejowe w Uniemyślu to dla nich "hopka" na którą wpadają z prędkością światła Brawo policja tępić to bractwo nim dojdzie do jakiejś tragedii z udziałem dzieci lub innych pieszych.
ramzes
07:27, 2025-09-11
Jak niskie mogą być nasze emerytury?
artykuł sponsorowany...najpierw informacja o tym, że, wiele osób zarabia najniższą krajową ; a w kolejnych zdaniach informacja o tym, że należy oszczędzać...z czego niby mają tak zarabiające osoby oszczędzać?!?!?!?!
nie ma to jak
08:28, 2025-09-02
Kwiaty i znicze w 45. rocznicę podpisania Porozumień...
Tu już nie ma czego świętować. Z mojej Solidarności nic nie pozostało. Ta obecna to pisuarowe przydupasy,z łachmytą dudą na czele. To jest strzał w mordę dla dawnych solidarnościowców.
Starszy
17:12, 2025-08-31
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz