Zamknij

Chemik Police zremisował z Jeziorakiem Szczecin

15:33, 21.11.2021 MaH Aktualizacja: 15:35, 21.11.2021
Skomentuj fot. Ariel Szydłowski / CHEMIK POLICE fot. Ariel Szydłowski / CHEMIK POLICE

Remisem 3:3 zakończył się wyjazdowy mecz Chemika z Jeziorakiem Szczecin w XVIII Kolejce Kipsta IV liga.

Jeziorak Szczecin na prowadzenie wyszedł już w 26 minucie. Najsprytniej w polu karnym zachował się Kochanowski i strzałem z bliska pokonał Popiołka. Chemik ruszył do odrabiania strat jednak na bramkę wyrównującą trzeba było czekać aż do 44 minuty. Wtedy to do bramki z ostrego kąta trafił Bartłomiej Białek.

Po przerwie żółtozieloni wyszli na prowadzenie. W 46 minucie, po szybkiej akcji, drugą bramkę dla naszej drużyny zdobył Manuel Ponce Garcia. Manu wyszedł na pozycję sam na sam z golkiperem Jezioraka i pewnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Niestety w 54 minuty w polu karnym napastnika Jezioraka faulował Popiołek, a jedenastkę na bramkę  zamienił Kopczyński. Jeziorak poszedł za ciosem i w 67 minucie meczu po strzale byłego zawodnika Chemika Adriana Chodorowskiego wyszedł na prowadzenie. Zespół gospodarzy z prowadzenia cieszył się ledwo 120 sek. W 69 minucie sprytnym technicznym strzałem bramkarza gospodarzy pokonał Konrad Data ustalając wynik spotkania.

Chemik: Popiołek - Dyczewski, Kamiński, Korzec(75' Bieniek), Jakubiak, Szala(70' Endene), Dąbrowski, Data, Konik(65' Szczytniewski), Ponce Garcia, Białek.