19:37, 07.11.2021 MaH Aktualizacja: 21:45, 07.11.2021
Skomentuj

W niedzielę 7 listopada, w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach, odbył się XXXI Memoriał Tadeusza Iwańca w podnoszeniu ciężarów.

[FOTORELACJA]1407[/FOTORELACJA]

W XXXI Memoriale im. T. Iwańca wystartowały cztery drużyny: AKS Myślibórz, GKS Zamek Gołańcz, AKS Białogard i gospodarze turnieju AKS Promień Police. O medale walczyło 31 zawodniczek i zawodników.

W kategorii Kobiety U15 pierwsze miejsce  w dwuboju zajęła Oliwia Styczyszyn AKS Promień Police, drugie miejsce zajęła Róża Włodarczyk GKS Zamek Gołańcz a trzecie Marcelina Woźniak GKS Zamek Gołańcz.

W kategorii Kobiety U17 złoty medal zdobyła Zuzanna Ślipek GKS Zamek Gołańcz, srebro zdobyła Julia Pytel AKS Myślibórz a brąz przypadł Aleksandrze Jaroszewicz z AKS Promień Police.

W kategorii Mężczyźni U15 zwyciężył Fabian Stania z AKS Promień Police, na drugim miejscu uplasował się Miłosz Cyganowski z AKS Myślibórza a na trzecim Kacper Ziętek AKS Białogard.

W kategorii Mężczyźni U17 złoto przypadło Filipowi Stępukowi z AKS Koszalin, srebro zdobył Fryderyk Kastrau z AKS Promień Police, brąz przypadł Sebastianowi Wojtkowskiemu z AKS Białogard.