Zamknij

W sobotnim spotkaniu XIII kolejki Kipsta 4 Liga Chemik Police pokonał, przed własną publicznością, Sokoła Karlino 4:2. [foto]

19:42, 23.10.2021 . Aktualizacja: 19:47, 23.10.2021
Skomentuj

W sobotnim (23 października) spotkaniu XIII kolejki Kipsta 4 Liga Chemik Police pokonał, przed własną publicznością, Sokoła Karlino 4:2.

Chociaż zespół Chemika Police co chwilę przedzierali się pod bramkę Sokoła Karlino to przez blisko 40 minut nie potrafili pokonac bramkarza gości. W 42 minucie meczu Manuel Ponce Garcia zagrał do  Dominka Dąbrowskiego, ten odegrał do Garcii, który minął obrońcę, wyłożył piłkę Igorowi Kamińskiemu, który pewnym strzałem pokonał bramkarza Sokoła.

[FOTORELACJA]1391[/FOTORELACJA]

W 55 minucie po dobrej akcji dwójki Ponce Garcia – Dąbrowski, ten drugi wpadł w pole karne, podał piłkę Dawidowi Drumlakowi, który wpakował piłkę do siatki Sokoła Karlino. W 62 minucie było już 3:0 dla Chemika. Indywidualną akcją popisał się Ponce Garcia, minął obrońcę i bramkarza i strzelił do pustej bramki.  W 64 minucie goście zdobyli bramkę kontaktową. 4 minuty później Chemicy przeprowadzili kontrę, po której bramkę zdobył Dominik Dąbrowski. W 86 minucie spotkania po zamieszaniu w polu karnym Chemika, drugą bramkę dla Sokoła zdobył Jacek Tomczyk. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Chemika Police 4:2.

Chemik: Piekutowski – Jakubiak(82’ Szczytniewski), Bieniek(12’ Kamiński), Korzec, Dyczewski, Korotkiewicz, Szala(73’ Endene), Dąbrowski(78’ Data), Drumlak, Ponce Garcia, Białek