Zamknij

XXXVI Policka Piętnastka - biegi dzieci i młodzieży [foto]

21:24, 14.06.2025 Aktualizacja: 21:30, 14.06.2025
Skomentuj

Kolejny już rok Policka Piętnastka została podzielona na dwa dni. W sobotę (14 czerwca) odbyły się biegi dzieci i młodzieży.

[FOTORELACJA]2744[/FOTORELACJA]

Najmłodsi biegacze zmagali się na polanie za Szkołą Podstawową nr 8 w Policach. Startowali na dystansach 200, 300, 500 i 600 metrów.

Wszyscy biegacze otrzymali medale a najlepsi statuetki i nagrody. Nagrody najlepszym wręczali m.in. burmistrz Polic Krystian Kowalewski, wiceburmistrz Grzegorz Ufniarz i wicestarosta Damian Walczak.

W niedzielę natomiast zawodnicy pobiegną i pójdą ulicami Polic – odbędą się biegi na 5 i 15 km oraz marsz Nordic Walking na 5 km. Start i meta na skrzyżowaniu ulic Piaskowa-Zamenhofa.

Start biegów o godz. 9 30, start Nordic Walking godz. 10 30.

W związku z niedzielnym biegiem wyłączone z ruchu będą niektóre ulice. Będą zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej.

[ZT]18321[/ZT]

 

(mah)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%