Zamknij

Zderzenie dwóch aut w Przęsocinie [foto]

18:40, 23.12.2022 Aktualizacja: 12:10, 24.12.2022
Skomentuj

Dzisiaj, 23 grudnia, po godz. 17, na ul. Szczecińskiej w Przęsocinie, doszło do zderzenia dwóch aut. Droga jest zablokowana. Policja i Straż Miejska kierują kierowców objazdem, przez Skolwin, Stołczyn.

[FOTORELACJA]1695[/FOTORELACJA]

Do zdarzenia doszło w okolicy stacji paliw. Doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, dwie osoby są poszkodowane, w tym małe dziecko.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Polic, Zespół Ratownictwa Medycznego i Policję, która ustala okoliczności zdarzenia.

[ALERT]1671880246348[/ALERT]

 

(mah)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu police24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%