Zamknij
REKLAMA

"Zapłacisz za ich krzywdę? Czy tylko zgarniesz hajs i nara?"

13.43, 18.11.2022 . Aktualizacja: 13.44, 18.11.2022
Skomentuj fot. Marcin Głuszyk dyrektor MOW w Trzebieży
REKLAMA

List otwarty do Smolastego czyli Norberta Smolińskiego, piosenkarza i producenta muzycznego tworzącego muzykę z pogranicza popu i rapu, wystosował dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży Marcin Głuszyk. Chodzi o utwór Smolastego „Gorzki smak” i w ocenie dyrektora MOW promocję substancji zabronionych.

 

- Panie Norbercie Smoliński - Smolasty. Podziel się zyskiem - kasą, którą zarobisz na utworze i teledysku "Gorzki smak". Podziel się z ośrodkami terapii uzależnień, oddziałami psychiatrycznymi dla dzieciaków i młodzieży, dzieciaków silnie uzależnionych od syfu, który promujesz w tym klipie. Może najpierw odwiedź te miejsca, zobacz jak te dzieciaki wyglądają, jak walczą by wyjść z tego gówna. Może coś ogarniesz i zrobisz o tym utwór, o drugiej stronie medalu – pisze w mediach społecznościowych Marcin Głuszyk.

Dyrektor MOW zachęca też artystę do zapoznania się ze statystykami dotyczącymi samobójstw dzieci.

- Poczytaj wcześniej statystyki, w tym statystyki samobójstw dzieciaków  zażywających ten syf promowany przez Ciebie w nowym utworze – pisze dyrektor.

- Statystyki skoczą, hajs się będzie zgadzał. Druga strona medalu to dzieciaki patrzące w ten przekaz, z których wielu, szczególnie Ci poranieni, a ich jest coraz więcej, zobaczy w tym klipie co trzeba zrobić, by doświadczyć akceptacji rówieśników, by życie było piękne, prawdziwe.  Twój przekaz jest prosty - to szczęście jest w woreczku z towarem. Wprowadzasz te dzieciaki w błąd. Zapłacisz za ich krzywdę? Czy tylko zgarniesz hajs i nara? Wpadnij do jednego z ośrodków, spójrz dzieciakom w oczy. "Gorzki smak" - istotnie, gorzki smak. Obłudy.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%