W dniach 28-31 października cmentarz przy ul. Tanowskiej w Policach, będzie dostępny, dla osób odwiedzających, w godzinach od 7:00 do 22.00.
1 i 2 listopada cmentarz otwarty jest do opuszczenia terenu przez wszystkie osoby odwiedzające groby.
Administracja cmentarza informuje równie, że w związku ze wzmożonym ruchem pieszczych, w dniach od 28 października do 1 listopada obowiązuje zakaz wjazdu pojazdów na teren cmentarza. Zakaz nie dotyczy pojazdów uprzywilejowanych, służb porządkowych i zakładów pogrzebowych.
::news{"type":"see-also","item":"7504"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu police24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz