Zamknij
REKLAMA

Głos zarządu GRYF XXI w sprawie radnych Echausta i Kajkowskiego

09.15, 19.09.2022 mah
Skomentuj
REKLAMA

- W związku ze złożoną w dniu 1 września 2022 r, rezygnacją Panów Artura Echausta i Sławomira Kajkowskiego  z członkostwa  w Stowarzyszeniu WS „Gryf XXI” oraz w Klubie Radnych WS „Gryf XXI” Rady Miejskiej w Policach, Zarząd Stowarzyszenia oświadcza, że przyjmuje decyzję ze zdziwieniem i rozczarowaniem – czytamy w oświadczeniu przesłanym do naszej redakcji.

 

- Stowarzyszenie WS „Gryf XXI” jest organizacją działającą w Polickim Samorządzie od 1994 roku. Szczycimy się tym, że wśród naszych członków są reprezentanci wszystkich grup społecznych zamieszkujący gminę Police oraz  powiat Policki. Jesteśmy organizacją apolityczną. Członkami naszego Stowarzyszenia są mieszkańcy Wspólnoty Samorządowej, chcący działać na rzecz Naszej, Wspólnej „Małej Ojczyzny - Ziemi Polickiej”. Nie ma wśród nas ludzi lepszych i gorszych – każdy z nas niesie trud budowy pomyślności i rozwoju naszej gminy, a wspólnie z pozostałymi gminami Powiatu Polickiego. Nie wymagamy od naszych członków działań niemożliwych. Każdy ma w naszych strukturach miejsce na miarę swoich zdolności i zainteresowań. Stąd nasze zdziwienie i rozczarowanie.

Jak czytamy w oświadczeniu zarząd Stowarzyszenia WS Gryf XXI ma nadzieję, że Artur Echaust i Sławomir Kajkowski, choć dziś już byli członkowie Stowarzyszenia WS „Gryf XXI”’ nie zmienią swojej prospołecznej postawy, którą dotychczas prezentowali.

- Są nadal radnymi Rady Miejskiej w Policach i chcemy wierzyć i liczymy na to, że będą pamiętać z jakiej listy startowali w wyborach samorządowych i ich publiczne deklaracje: „nie spalamy za sobą mostów”.  Pamiętajmy: najważniejsze są nasze Police, nasi Mieszkańcy i ich pomyślność – napisał w imieniu Zarządu Stowarzyszenia WS Gryf XXI Władysław Diakun.

(mah)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%