Zamknij
REKLAMA

Dzielnicowy zawsze na służbie

21:56, 27.07.2022 | mah
Skomentuj
REKLAMA

Wzorową postawą wykazał się st. sierż. Damian Mucha dzielnicowy KPP w Policach. W dniu wolnym od służby rozpoznał poszukiwanego mężczyznę. Dzielnicowy ruszył w ślad za poszukiwanym i wezwał na pomoc patrol policji. Zatrzymano mężczyznę poszukiwanego za kradzieże.

 

We wtorkowy wieczór st. sierż. Damian Mucha w czasie wolnym od służby rozpoznał wśród przechodniów poszukiwanego mężczyznę. Dzielnicowy niezwłocznie powiadomił dyżurnego jednostki KPP Police. Funkcjonariusz cały czas był w pobliżu poszukiwanego mężczyzny, którego lokalizację przekazywał na bieżąco jadącemu patrolowi policji. Gdy na miejsce przyjechali policjanci, wspólnie z dzielnicowym zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który  trafił do policyjnego aresztu.

Zatrzymany mężczyzna to 19-letni mieszkaniec Polic, który poszukiwany był między innymi za kradzieże. Mężczyzna pozostanie w zamknięciu przez najbliższe 4 miesiące.

- Nasi funkcjonariusze niejednokrotnie udowodnili, że policjantem jest się zawsze i doprowadzali do zatrzymań osób poszukiwanych nawet w czasie wolnym od służby. Niemniej jednak st. sierż. Damian Mucha swoją postawą udowodnił, że zatrudnienie w szeregach policji to nie praca, którą kończy się z chwilą wyjścia z komendy, a służba 24 h na dobę

– informuje mł. asp. Anna Kaźmierczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

 

(mah)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

TomekTomek

2 0

I chwała mu za to , a jakie są efekty pracy policjantów na służbie? 23:35, 27.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Joanna Joanna

1 1

To jedyna osoba która coś robi w tych Policach która oddaje swoje serce w pracy więcej takich policjantów i w Policach można czuć się bezpiecznie 01:13, 30.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LazaroLazaro

1 0

Mucha nie siada 12:42, 03.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%