Zamknij
REKLAMA

W sobotę kiermasz dla Jasia – zapraszamy

16:36, 20.01.2022 | MaH
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę, 22 stycznia, zapraszamy na festyn "Dzień Babci i Dziadka dla Jasia", który odbędzie się na deptaku przy ul. Wyszyńskiego w Policach.

https://www.siepomaga.pl/jan-kabecki

Potrzebne są aż 4 operacje, by Jasiu mógł zyskać samodzielność! Możemy pomóc mu osiągnąć niemożliwe! Mając w pamięci zbiórkę dla Ingi gdzie potrzeba było prawie 10 milionów, tu kwota jest niewielka. Potrzeba 150 tys. zł. Udało się już uzbierać 110 tys. Potrzebna jest mobilizacja aby zakończyć zbiórkę i pomóc Jasiowi.

W sobotę 22 stycznia na deptaku przy ul. Wyszyńskiego odbędzie się kiermasz, podczas którego zbierane będą pieniądze na leczenie Jasia. Stoiska będą otwarte w godz. od 9 do 16.

Będą m.in. ciasta, ciasteczka, pierogi, kluski. Zebrane pieniądze w całości zostaną przekazane na operację nóżek Jasia.

Jasio ma już siedem lat. Nigdy sam nie usiadł, nie postawił samodzielnie kroczku. Jego lewa rączka jest niesprawna, ma trudności z mówieniem…

- Lekarze z Niemiec obiecali nam, że postawią synka na nogi, co w znacznej części poprawi jego funkcjonowanie. Są naszą szansą i nadzieją wartą ponad 150 tysięcy złotych – napisali na stronie zbiórki rodzice Jasia. - Stan Janka się pogarsza i to są ostatnie chwile, by walczyć o jego rozwój ruchowy. Chcemy mu podarować, choć skrawek normalności, samodzielności i przede wszystkim oszczędzić bólu, który towarzyszy mu każdego dnia. 

https://www.siepomaga.pl/jan-kabecki

(MaH)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%