Zamknij

Czy będzie kontrola Komisji Rewizyjnej w polickim ZWIK?

13:32, 25.11.2021 | MaH
Skomentuj fot. maps.google.pl
REKLAMA

W związku z pojawiającymi się w internecie informacjami o rzekomych nieprawidłowościach w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w Policach dotyczących relacji pracodawca-pracownik, Krystian Kowalewski (Projekt Police) złożył projekt uchwały  w sprawie zlecenia Komisji Rewizyjnej kontroli doraźnej w polickim ZWIK, który był głosowany na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej.

Podczas dzisiejszej (25 listopada) radni podjęli decyzję o odrzuceniu uchwały. Za przyjęciem uchwały zagłosowało 9 radnych, 12 było przeciw.

Wg przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Wiesława Gawła, komisja ma się zająć sprawą w styczniu przyszłego roku.

 

[ZT]4894[/ZT]

- W świetle ostatnich doniesień od kolejnych rezygnujących już pracowników wynika, że problem nie jest jednostkowy i długofalowo może w istotny sposób wpłynąć na funkcjonowanie Zakładu, a przez to na jakość świadczonych usług przez Zakład dla mieszkańców – napisano w uzasadnieniu uchwały.

Wg projektu uchwały Komisja Rewizyjnej Rady Miejskiej w Policach miała przeprowadzić doraźną kontrolę nieprzewidzianą w rocznym planie pracy tej Komisji w zakresie funkcjonowania Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Policach, za okres od 1.7.2017 do 30.10.2021 w zakresie zmian kadrowych oraz ustalenia ich przyczyn.

Protokół pokontrolny Komisja Rewizyjna miała przedstawić Radzie Miejskiej w Policach niezwłocznie po zakończeniu procedur kontrolnych, najpóźniej do dnia 28.02.2022 r.

(MaH)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Haha. Haha.

0 2

Jaka kontrol do roboty niech się wezmą. A nie z panią Jadzią w szatni pół dnia. 15:40, 27.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%