Punktualnie o godz. 10 Anna Kosobucka, Krystyna Chyl, Sebastian Lipiec i Daniel Traut rozpoczęli 24-godzinne strzyżenie. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie Małgorzaty Dyszkant.
Specjalne podziękowania dla fryzjerów, osobiście złożyła Małgorzata Dyszkant.
- Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Państwu za okazaną mi pomoc – powiedziała ze łzami w oczach Małgorzata Dyszkant. - Zwykłe dziękuję to zdecydowanie za mało, aby wyrazić to co czuję – dodała.
Na wszystkich tych, którzy zechcą wesprzeć tę akcję czekają: Anna Kosobucka, Krystyna Chyl, Sebastian Lipiec i Daniel Traut.
- Jesteśmy tutaj, aby pomóc zebrać brakujące 20 tysięcy – mówi Sebastian Lipiec, fryzjer ze Szczecina, który postanowił wesprzeć dzisiejszą inicjatywę.
- Cel jest bardzo szczytny, więc tak jak zadeklarowaliśmy wcześniej, zrobimy wszystko, aby się udało zebrać brakujące środki – podkreśla Anna Kosobucka.
Zbiórkę środków na rzecz Małgorzaty Dyszkant zainicjowała Anna Tarocińska, do której zgłosiły się koleżanki z pracy pani Małgosi.
- Jesteśmy na finiszu zbiórki, brakuje już naprawdę niewiele – podkreśla Anna Tarocińśka. - Dziękuję wszystkim, którzy dołożyli chociaż najmniejszą cegiełkę – mówi Tarocińska.
Zapraszamy do salonu Montibello przy ul. Bankowej w Policach.
::video{"type":"single","item":"33"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu police24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz