Zamknij

W Policach sprzątali las – jest czyściej, tylko na jak długo [foto]

mah 18:12, 12.10.2025 Aktualizacja: 22:18, 12.10.2025
Skomentuj

Stowarzyszenie Krok Po Kroku Police po raz kolejny zaprosiło mieszkańców do wspólnego sprzątania lasu. Wydarzenie odbyło się dzisiaj na skraju lasu wzdłuż ulicy 26 Kwietnia i Roweckiego w Policach.

[FOTORELACJA]2919[/FOTORELACJA]

Uczestnicy, uzbrojeni w worki i rękawice, z zapałem zbierali śmieci porzucone wśród drzew. Dzięki wspólnej pracy kawałek lasu został uporządkowany, zyskał nowy wygląd, tylko na jak długo. Po śmieciach widać, że to pozostałości po „spotkaniach okolicznościowych” pod chmurką.

– Bardzo przyjemnie zaskoczyła mnie liczba osób, które przyłączyły się do naszej akcji sprzątania lasu organizowanej przez Krok Po Kroku Police. Robotę wykonaliśmy, jest ładniej – podsumował w mediach społecznościowych Grzegorz Ufniarz, jeden z organizatorów wydarzenia.

Akcja „Sprzątanie lasu” jest w Policach organizowana już czwarty rok z rzędu. Mieszkańcy zgodnie przyznają, że takie działania mają sens – las jest czystszy, a wspólna praca daje satysfakcję i przypomina, że każdy może zrobić coś dobrego dla natury.

(mah)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu police24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%