[FOTORELACJA]2350[/FOTORELACJA]
Sołectwa Wieńkowo i Przęsocin otrzymają po 15.000 zł. Przęsocin przeznaczy pozyskane środki na doposażenie placu zabaw w zjeżdżalnię, natomiast w Wieńkowie powstania siłownia plenerowa.
Przy podpisaniu umów byli obecni również zastępca burmistrza Polic Magdalena Sosnowska, sołtys Przęsocina Zofia Hlek i sołtys Wieńkowa Małgorzata Nowakowska.
Celem Konkursu "Granty Sołeckie 2024" jest wspieranie rozwoju demokracji lokalnej i społeczeństwa obywatelskiego oraz wzmacnianie tożsamości i integracji społeczności lokalnej z inicjatywy sołectw w Województwie Zachodniopomorskim.
Dalila23:38, 04.09.2024
Lepiej żeby mieszkańcom wienkowa sfinansować ekrany dźwiękochłonne 😂😂zamiast siłowni w plenerze z której i tak nikt nie będzie korzystać.
Tragedia przed sklepem całodobowym w Policach
Ale ludzie w komentarzach są *%#)!& umysłowo. Tragedia. Ktoś został brutalnie zabity a ci piszą że kebab śmierdzi czy sklep nie taki. *%#)!& hołota. A rodzinie ofiary bardzo współczuję i liczę na szybkie ujęcie sprawców i surowy wyrok.
Człowiek 1
18:48, 2025-08-04
Polimery Police. Spółka odrzuca roszczenia wykonawcy...
co to wszystko znaczy czy ktos moze to wytlumaczyc dla prostego czlowieka
wojtak
17:21, 2025-08-04
Tragedia przed sklepem całodobowym w Policach
Masakra co to się dzieje w tych czasach. Noże 🤦 - rozumiem czasem jakieś bicie się za coś. Nawet lekki oklep ( chociaż nie popieram) a już na pewno nie pobicia z różnymi skutkami, ale nóż się w głowie nie mieści. Jakim *%#)!& trzeba być żeby kogoś nożem zginąć . Sam takiego durnia bym na plecach na policję zaprowadził, a jakbym wiedział gdzie jest bym zadzwonił i sprzedał bez wąchania. Dla pedofilów, gwałcicieli i nożowników nie mam sumienia
Krystian Lideer
16:35, 2025-08-04
Tragedia przed sklepem całodobowym w Policach
pewnie znów jakiś pigmentododatni, albo gieroj ze wschodu.
a.g.
17:37, 2025-08-03
0 0
To mieszkańcy decydują, o co chcą zawnioskować. Nie widzę powodu, żeby kwestionować ich wybory. Czy mieszkaniec Polic czy Trzebieży ma większe prawa do rekreacji niż mieszkaniec Wienkowa? Ja się cieszę, że nasze Panie Sołtys wykazują inicjatywę, sięgając przy tym po dofinansowanie zewnętrzne.