Zamknij

Magdalena Zagrodzka – "Lepsza przyszłość w DOBREJ gminie"

20:09, 10.02.2024 Aktualizacja: 22:06, 06.05.2024

Swój start w wyborach samorządowych potwierdziła Magdalena Zagrodzka, która powalczy o fotel wójta w gminie Dobra.

[FOTORELACJA]2064[/FOTORELACJA]

Dzisiaj, 10 lutego, w Klubie w Dołujach odbyła się prezentacja Komitetu Wyborczego Wyborców Magdaleny Zagrodzkiej, kandydatki na wójta jak i liderów list.

- Chcemy wziąć pełną odpowiedzialność za tę gminę dlatego w nadchodzących wyborach samorządowych, chcemy wystartować i chcemy zaprezentować naszego wspólnego kandydata na wójta, bardzo doświadczonego samorządowca Magdalenę Zagrodzką – mówił Paweł Malinowski.

Jak podkreśliła Magdalena Zagrodzka, decyzja o kandydowaniu była decyzją naturalną.

- Jesteśmy najbardziej aktywną grupą samorządowców, radnych w naszej gminie. Jestem samorządowcem od 20 lat, przeszłam wszystkie szczeble samorządu. (...) Jesteśmy dla was, jesteśmy z mieszkańcami, jesteśmy blisko waszych spraw. Serce Polski bije w samorządach, dlatego też tak ważne są nadchodzące wybory samorządowe – mówiła Magdalena Zagrodzka. – Jesteśmy silną grupą samorządowców i kadrą specjalistów. Mocno pracujemy na rzecz lokalnej społeczności, budując społeczeństwo obywatelskie. Nie jesteśmy związani z żadną partią polityczną. Uważamy, że samorząd powinien zostać niepolityczny i niezależny, bo to my - mieszkańcy decydujemy o losie naszej gminy, naszej małej ojczyzny.

Magdalena Zagrodzka zaprezentowała również liderów list do Rady Gminy, którzy wystartują z Komitetu Wyborczego Wyborców Magdaleny Zagrodzkiej.

- Skupiłam wokół siebie fajny zespół. Jest to kadra, która ma ogromne kwalifikacje i doświadczenie w różnych dziedzinach i specjalizacjach – mówiła Magdalena Zagrodzka.

Na listach zobaczymy m.in. Pawła Cicheckiego, Monikę Duziak-Kowalską, Katarzynę Ciurzyńską, Piotra Ryczka, Ewę Głowacką oraz Pawła Malinowskiego.

Program wyborczy, jak podkreśla Magdalena Zagrodzka, będzie głosem mieszkańców, w który, jako radni, społecznicy, wsłuchują się od lat. Najważniejsze punktu programu to infrastruktura drogowa, odpady komunalne, infrastruktura wodno-kanalizacyjna, plan zagospodarowania przestrzennego.

(mah)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%