14 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach wręczono nagrody i dyplomy uczestnikom konkursów "Most pokoleń" i "Moje ulubione miejsce w Policach. W holu odbyła się wystawa prac uczniów szkół i przedszkoli gminy Police.

29 maja na polanie za Szkołą Podstawową nr 8 przy w Policach, odbyła się impreza "Inga dzieciom, dzieci dla Ingi, Ingusiowy Dzień Dziecka".

Kolejna odsłona protestu w sprawie Łarpi. Społeczny Komitet Ratowania Łarpi zorganizował dzisiaj (28 maja), pikietę na rondzie przy ul. Kościuszki w Policach. Kilkadziesiąt osób spacerowało wokół ronda z transparentami domagając się doprowadzenia rzeki do stanu sprzed szkody środowiskowej.

W Trzebieży trwają prace budowlane polegające na odbudowie spalonej pod koniec listopada 2018 roku promenady. Zgodnie z projektem promenada odtwarzana jest od miejsca, w którym udało się ugasić pożar strażakom w kierunku trzebieskiej plaży.

W sobotę (23 stycznia) w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbył się Koncert Charytatywny dla Ingi. Ze względu na obostrzenia koncert odbył się bez udziału publiczności. Wydarzenie było transmitowane w internecie.