W sobotę (23 stycznia) w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbył się Koncert Charytatywny dla Ingi. Ze względu na obostrzenia koncert odbył się bez udziału publiczności. Wydarzenie było transmitowane w internecie.

Dzisiaj w nocy (17/18 stycznia) pierwszy z pięciu zbiorników na propylen został przetransportowany z portu na teren budowy Polimerów Police.

W sobotę 19 grudnia na deptaku przy ul. Zamenhofa odbył się Świąteczny Kiermasz Charytatywny, zorganizowany na rzecz 4-miesięcznej mieszkanki Przęsocina - Ingi Niedźwieckiej zmagającej się z chorobą SMA. Podczas kiermaszu zebrano prawie 50 tys. zł.

Zapraszamy do obejrzenia koncertu on-line Izabeli Szafrańskiej KOLĘDA PŁYNIE Z WYSOKOŚCI zarejestrowanego w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Na projekt składają się tradycyjne kolędy polskie, kolędy świata, pastorałki oraz utwory świąteczne.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach wspólnie z Internetową Telewizją Regionalną HB, w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości, zaprosił mieszkańców naszej gminy do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych.