Zapraszamy do obejrzenia 40 odcinka Flesza Tygodnia. W programie m.in. Szyli dla Australii, teraz szyją dla zwierząt w Polsce, 80-lecie pierwszej zsyłki na Sybir i Koalicja Obywatelska rozpoczęła kampanię wyborczą. Zapraszamy również do obejrzenia relacji z chrztu Morsów i z Extreme Wolf 2020.

Zapraszamy do obejrzenia 39 odcinka Flesza Tygodnia. W programie m.in. o zabójstwie na terenie garażowiska przy ul. Okulickiego w Policach, otwarciu wyremontowanej świetlicy w Tanowie. Zapraszamy również do obejrzenia relacji z Balu Charytatywnego „Wspieramy Marcina” w Niekłończycy i Zimowych Prezentacji Tanecznych w MOK.

Zapraszamy do obejrzenia 38 odcinka Flesza Tygodnia. W programie m.in. „Polickie Palenie Choinek”, „Police szyją dla Australii”, „Rozpoczął się proces ws. podpalenia promenady” i „Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek”. Zapraszamy również do obejrzenia relacji z Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych dla uczniów Szkół Podstawowych i turnieju Chemik Cup.

Zapraszamy do obejrzenia 37 odcinka Flesza Tygodnia. W programie m.in. ostatnie pożegnanie wieloletniego burmistrza Nowego Warpna Władysława Kiragi, o nowym zastępcy wójt Dobrej Teresy Dery i odznaczeniu Bartłomieja KOSTECKIEGO  przez Prezydenta Andrzeja Dudę Medalem za Ofiarność i Odwagę. Zapraszamy również do obejrzenia relacji z 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zapraszamy do obejrzenia 36 odcinka Flesza Tygodnia – pierwszego w nowym 2020 roku. W programie m.in. o kolejnej bombie znalezionej na terenie Polic – tym razem na terenie Grupy Azoty, o wiadukcie na ul. Kuźnickiej, który w końcu został oddany do użytku i referendum w sprawie odwołania wójt gminy Dobra.