Zapraszamy do obejrzenia 32 odcinka Flesza Tygodnia, w którym m.in. o nadaniu skwerowi przy ul. Piłsudskiego imienia Ryszarda Kaczorowskiego, decyzji Rady Miejskiej w sprawie Kamila Olszewskiego, pożarze w Stolcu i wypadku w Pilchowie. W programie również: Czerwony Kapturek dla Stasia, Paul Phoenix w Policach i relacja ze Scott Cyclocross Challenge.

W 31 odcinku Flesza Tygodnia m.in. 10-lecie Chóru Kameralnego PUTW w Policach, nagroda dla powiatu polickiego a także relacje z imprez sportowych: Szkolnej Ligi Biegów Przełajowych, II Hulk Cup i i XXVI Otwartych Mistrzostw Polic w wyciskaniu sztangi leżąc.

W 30 odcinku Flesza Tygodnia m.in. relacje z obchodów 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, zakończenia inwestycji na Starych Policach i akcji sadzenia lasu. W programie również: ślubowanie w Białej, powiatowe obchody Dnia Seniora i powiatowe eliminacje w turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

W 29 odcinku Flesza Tygodnia m.in. o uchwale w sprawie szkoły w Pilchowie, zdarzeniu drogowym w Siedlicach – kierujący miał prawie 2 promile, remoncie wiaduktu na ul. Kuźnickiej i najestetyczniejszym sołectwie gminy Police. W programie również: Wszystkich Świętych, podsumowanie Akcji Znicz i Spotkanie pod Brzozowym Krzyżem.

W 28 odcinku Flesza Tygodnia m.in. o wydłużeniu czasu modernizacji ul. Przęsocińskiej, 60-leciu Zespołu Folklorystycznego BALBINY, o bezpłatnej komunikacji miejskiej w związku z Dniem Wszystkich Świętych i seniorkach, które chcą „zarzucić” Nowe Warpno ekologicznymi torbami. W programie również informacje sportowe – m.in. Szkolna Liga Biegów Przełajowych i Bieg Ekumeniczny.