W programie: zmiany w funkcjonowaniu Starostwa Powiatowego, podpisano umowę na termomodernizację pływalni, "Być bliżej – seniorze zadzwoń", zbiórka pieniędzy na zakup karetki dla szpitala, projekty edukacyjne i relacja z Mistrzostw Powiatu Polickiego w Biegu na Orientację.

W programie: zmiany w funkcjonowaniu Starostwa Powiatowego, sytuacja w oświacie, 21 Forum Samorządowe, "Dorosłość, samodzielność, rodzina" – projekt PCPR, Starostwo Powiatowe wsparło rodzimego hodowcę chryzantem, wiersze pani Alicji Klinger-Mandziuk.

W programie: przebudowa drogi powiatowej Wołczkowo-Dobra, miasteczko ruchu drogowego w SOSW nr 1, apel – zostań rodzicem zastępczym, Biuletyn 2020 Ochrona Zdrowia Psychicznego, "Ocalić od zapomnienia" – młodzież sprzątała groby, reprezentacja MOW Trzebież zajęła II miejsce w konkursie "Drużyna Energii".

W programie: Starostwo Powiatowe zakupiło 11 bramek do pomiaru, 70 laptopów dla dzieci z pieczy zastępczej, w Policach i w Przecławiu stanęły "Serca na nakrętki", Mistrzostwa Polski Masters w łucznictwie, Pro Tour Maraton MTB i Turniej Teddy Cup w gimnastyce artystycznej.

W programie: termomodernizacja basenu Zespołu Szkół w Policach, hybrydowy system nauczania w "Białej", 80 laptopów w ramach wsparcia dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej, nadzwyczajna Sesja Radu Powiatu w Policach, seniorki z Nowego Warpna malują na jedwabiu.