W programie: apel starosty o zachowanie dystansu społecznego, powstaje Regionalne Centrum Wsparcia Osób Niesamodzielnych, nowe przepisy dotyczące zasad rejestracji jachtów i innych jednostek pływających, Podgrodzki Dom Seniora, dziki w mieście – apel do mieszkańców i lalki szmacianki Aliny Bedorf z Dołuj.

W programie: inwestycje drogowe w powiecie polickim, przygotowania w powiatowych placówkach oświatowych do rozpoczęcia roku szkolnego, pożyczki dla mikroprzedsiębiorców będą umarzane, 56 Etapowe Regaty Turystyczne i wyścigi MTB trasami Puszczy Wkrzańskiej.

W programie: wotum zaufania i absolutorium dla Zarządu Powiatu, rozstrzygnięto przetarg na remont drogi Dobra-Wołczkowo, turnusy wypoczynkowe w czasie pandemii na terenie powiatu polickiego, działania Powiatowego Urzędu Pracy w czasie pandemii, Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego i #GaszynChallenge.

W programie: powiat policki z nagrodą "Zdrowy Samorząd", zaproszenie na wybory prezydenckie, jest szansa na dofinansowanie uprzątnięcia śmieci przy ul. Kamiennej w Policach, projekty RPO w SOSW, międzynarodowe projekty w MOW Trzebież i dobór do służby w Policji.

W programie o sytuacji w Powiecie Polickim, XVIII Sesji Rady Powiatu Police, budowie Regionalnej Infrastruktury Informacji Przestrzennej Województwa Zachodniopomorskiego, egzaminach maturalnych, przełożonym Biegu Korczaka i wynikach konkursu Wierszomania.