X Gala Ruchu, która odbyła się w sobotę, 10 marca 2018 roku w sali gimnastycznej przy ul. Traugutta 4 przeszła już do historii. Było niezwykle energetycznie, zjawiskowo, dynamicznie! Jubileuszową X Galę Ruchu zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


W programie imprezy panie, panowie, młodzież i dzieci ćwiczyli w czterech blokach po 40 minut. Pierwszą prowadzącą zajęcia Dance Aerobic była Magdalena Prieditis międzynarodowy prezenter i szkoleniowiec fitness, magister wychowania fizycznego, nauczyciel tańca i choreograf. Laureatka konkursu Polish Top Fitness Presenter 2011, od 2000 roku stale obecna na największych scenach fitness w Polsce i za granicą.

Drugi blok Zumba poprowadziła Adriana Derkowska, mgr wychowania fizycznego, instruktor fitness z wieloletnim doświadczeniem, instruktor tańca i Zumba Fitness. Założycielka strony "Kobiecość w Formie", promującej aktywność fizyczną kobiet w ciąży i po porodzie.

Kolejny blok X Gali Ruchu to trening interwałowo-obwodowy, który przeprowadziła Margareta Kamelska, instruktor fitness i trener personalny. W swoich treningach stawia na jakość i efektywność.

Na zakończenie ćwiczeń odbyły się zajęcia Jogi z Joanną Kmitą, która w swoich działaniach towarzyszy ludziom w ich drodze do siebie. Żyje blisko natury i zgodnie z jej rytmem.

W przerwach między blokami odbyły się konkursy z nagrodami. Kolejną ciekawą propozycją była możliwość skorzystania z analizatora składu ciała Tanita. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się kącik „Facelook – kreowanie wizerunku” prowadzony przez Kornelię Tomaszewską. Uczestnicy Gali mieli też okazję skorzystać z konsultacji Fizjopomoc Medical Center. Rafał Antczak udzielał porad dotyczących dysfunkcji narządu ruchu.

Atrakcją i nowością tegorocznej Gali był blender bike, gdzie każdy mógł sam zmiksować sobie jadąc na stacjonarnym rowerze shake’a ze świeżych owoców, by z przyjemnością spożyć dawkę witamin i wody tak potrzebnych ćwiczącym.

Wszyscy rodzice, którzy chcieli wziąć udział w Gali mogli zostawić swoje pociechy pod opieką wykwalifikowanej kadry Niepublicznej Szkoły Podstawowej Élan Vital. Głównym sponsorem imprezy była jak co roku WASA.

Podczas Gali zdrowy, smaczny i pięknie przygotowany catering przygotowało jak co roku NA ZDROWIE POLICE, dipy do warzyw - Restauracja Pit&Rock.