W sobotę 19 października grupa turystów dotarła do Gminnego Centrum Edukacji i Rekreacji w Trzebieży aby wziąć udział w Polickim Pieczeniu Ziemniaka – cyklicznej imprezie organizowanej wspólnie przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach i PKC „SAMARA RAMA”.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Impreza rozpoczęła się wycieczką pieszą po Trzebieży, podczas której uczestnicy zwiedzili m.in. port. Odbył się również konkurs, podczas którego jury oceniało przyniesione przez dzieci i dorosłych a wykonane m.in. z ziemniaków maskotki.

Według komisji konkursowej najciekawsze prace wykonali: Ewa Danielak - figura słonia, Bartek Hinz - dinozaura, Ola i Maja Bakanowicz - ziemniaczaną rodzinkę, Ewa Pietroń - jeża i grzyby, Nadia Śmietana - żyrafę, Jaśko Fiedziuszko - pociąg a Helena Hajdukiewicz wykonała figurę Maryli Rodowicz. W konkursie na największego ziemniaka zwyciężyła Hania Pasik, która przyniosła 800 gramowy okaz kartofla.

Impreza zakończyła się wspólnym ogniskiem, pieczeniem kiełbas i oczywiście ziemniaków.Podziel się informacją ze znajomymi:#wirtualnepolice - Pozostałe informacje - turystyka i rekreacja