Anna Grejman podpisała kontrakt z Chemikiem Police. Przyjmująca wraca do mistrza Polski po 3 latach. Grejman występowała w Chemiku w sezonie 2013/14. Zdobyła mistrzostwo i Puchar Polski. Kolejne lata spędziła w Muszyniance oraz tureckim Karayollari. 


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Anna Grejman ma 24 lata, 183 cm. wzrostu i występuje na pozycji przyjmującej. Warto dodać, że nowa siatkarka Chemika urodziła się w Szczecinie, a przygodę z siatkówką rozpoczęła w gimnazjum nr 9 pod okiem Danuty Ciesińskiej. 

- Do Chemika dołączam, bo to najlepszy klub w Polsce. Od lat zgarnia prawie wszystkie trofea. Do tego jest profesjonalny, a tego nie można powiedzieć o wszystkich zespołach w kraju. Znam Police, mam blisko do domu rodzinnego i wiem, że mogę się tutaj rozwinąć – tłumaczy Anna Grejman. 

Grejman w Chemiku czeka trudna rywalizacja o miejsce w składzie. Na przyjęciu zagrają również Natalia Mędrzyk, Bianka Busa i Martyna Grajber. 

- Uczono mnie od dziecka, że siatkówka to sport zespołowy. W trakcie kariery utwierdziłam się w przekonaniu, że w pojedynkę w tym sporcie nie osiągnie się nic, finalnie wygrywa zespołowość. Dam z siebie maksa i mam nadzieję, że pomogę Chemikowi w realizacji celów – mówi Anna Grejman.

Skład Chemika na sezon 2018/19:

Atakujące: Magdalena Stysiak, Martyna Łukasik
Rozgrywające: Sladjana Mirković, Marlena Pleśnierowicz
Przyjmujące: Natalia Mędrzyk, Bianka Busa, Martyna Grajber, Anna Grejman
Środkowe: Chiaka Ogbogu, Iga Chojnacka, Agnieszka Bednarek
Libero: Aleksandra Krzos