Chemik Police zwyciężył, w meczu XI kolejki Kistpa IV ligi, z Błękitnymi II Stargard 2:1.

POLUB NAS #wirtualnepolice

Spotkanie w początkowej fazie był wyrównanym widowiskiem. Dopiero od 30 minuty na boisku widoczna była przewaga zespołu z Police. W 37 minucie, po rzucie rożnym, najwyżej po dośrodkowaniu Białka do piłki wyskoczył Emil Andrzejewski i strzałem z główki pokonał golkipera gospodarzy.  6 minut później było już 2:0 dla Chemika. Po błędzie obrony i bramkarza Błękitnych piłkę w siatce strzałem z dystansu umieścił Dawid Szala.

Po przerwie mecz jak w pierwszych 30 minutach się wyrównał. W 65 minucie spotkania Błękitni wykonywali rzut wolny na wysokości pola karnego.  Piłka po strzale zawodnika Błękitnych uderzyła w rękę ustawionego w murze Konrada Datę i sędzia główny podyktował rzut karny. Pewnym wykonawcą był Kacper Bieńko. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Chemika.

Chemik: Piekutowski – Dyczewski, Bieniek, Andrzejewski(55’ Korzec), Jakubiak, Szala(77’ Jęśko), Data, Korotkiewicz, Ponce Garcia, Dąbrowski, Białek