W miniony weekend w Więcławicach odbyły się  Mistrzostwa Polski w łukach bloczkowych i barebow. W zawodach wzięło udział ponad 120 zawodników z całej Polski w tym reprezentacja Akademii Łucznictwa i Sportów Strzeleckich "Defmar" Police.

POLUB NAS #wirtualnepolice

Drużyna barebow kobiet w składzie: Dominika Motyka, Justyna Cylejowska, Joanna Kryca, Ewa Drozdowska, pokonując wszystkie drużyny kobiet zdobyły złoty medal i tytuł Drużynowego Mistrza Polski.

Drużyna barebow mężczyzn w składzie Przemysław Chmielewski, Jacek Mark, Krystian Kryca oraz Gienek ulegli w finale warszawskiemu klubowi i zdobyli srebrne medale i tytuł Drużynowego  Wicemistrza Polski.

W bratobójczym finale mikst wygrał zespół  Dominika Motyka z partnerem  pokonując klubową drużynę Jacka Mark i Justynę Cylejowską. Policzanie zdobyli złoto i srebro i tytuły Mistrza i Wicemistrza Polski. Dodatkowo na 7 miejscu zakończył rywalizację mikst Przemysław Chmielewski i Ewa Drozdowska, miejsce 8 wywalczył mikst w składzie Joanna i Krystian Kryca.

Justyna Cylejowska pokonując swoje rywalki zdobyła tytuł II Wicemistrza Polski. Jacek Mark również uplasował się na trzecim miejscu zdobywając tytuł II Wicemistrza Polski.

Dominika Motyka zakończyła rywalizację na wysokim 5 miejscu, tuż za nią na miejscu 8 Ewa Drozdowski a na miejscu 11 Joanna Kryca.

Dodatkowo wśród mężczyzn 8 miejsce zdobył Przemysław Chmielewski, 16 miejsce Krystian Kryca.

W łukach bloczkowych Tomasz Chmielewski pokonując w swojej kategorii 44 rywali, zakończył zmagania na bardzo wysokim 6 miejscu.

źródło: DEFMAR POLICE