W dniach 13-16 maja w Siedlcach odbywały się Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS do 15 i 17 lat w Podnoszeniu Ciężarów. Police reprezentowało 6 zawodniczek i zawodników AKS PROMIEŃ pod opieką trenera Piotra Pełki.

POLUB NAS #wirtualnepolice

Ola Jaroszewicz w swoim debiucie na zawodach ogólnopolskich zajęła 6 miejsce z wynikiem 101kg w dwuboju w kategorii do 64 kg U17.

Oliwia Styczyszyn w kategorii 71kg U15 wywalczyła pierwsze miejsce z wynikiem 130 kg w dwuboju.

Aleksander Goliszewski w kategorii 45 kg U15 zdobył brązowy medal z wynikiem 93 kg w dwuboju.

Fabian Staniak zdobył drugie miejsce w kategorii 73 kg U15 z wynikiem 180 kg w dwuboju.

Fryderyk Kastrau, zdobył 8 miejsce w kategorii 73 kg U 17 z wynikiem 150 kg, był to jego debiut na zawodach rangi ogólnopolskiej.

Szymon Pełka zdobył brązowy medal w kategorii do 102 kg U 17. Uzyskał wynik 223kg w dwuboju.