W czwartej kolejce rundy drugiej Chemik Police przegrał z Nielbą Wągrowiec 2:6.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Zdecydowanie lepiej w mecz weszli goście, którzy od początku ruszyli do  ataków i w 20 minucie meczu po szybkiej kontrze wyszli na prowadzenie po strzale Jakuba Kubińskiego. Chwilę później piłkarze Nielby zdobyli bramkę numer dwa a jej autorem był Marcin Trojanowski. Żółtozieloni próbowali zdobyć bramkę kontaktową, jednak próby Mikołaja Midzio i Dawida Szali minęły bramkę Łagodzińskiego. W 34 minucie meczu było już 0:3 dla Nielby po strzale Trojanowskiego. 

Druga połowa zaczęła się źle dla naszej drużyny. W 48 minucie meczu w polu karnym Szmyta sfaulował wprowadzony po przerwie Roszczyk i sędzia główny podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił Leśniewski. Od 51 minuty goście grali w 10 po brutalnym faulu na Midzio z boiska wyleciał Lisiecki. Żółtozieloni grając w przewadze odważniej zaatakowali. Niestety trafiali na kontry po których kolejne bramki zdobyli: Trojanowski, który wykorzystał rzut karny po faulu Michałowskiego i Rozmarynowski. W samej końcówce piłkarze Chemika zdobyli dwie bramki. Najpierw bezpośrednio z rzutu rożnego gola zdobył Dawid Drumlak. W 88 minucie drugą bramkę dla naszej drużyny zdobył powracający po kontuzji Marcin Chyrek, który po prostopadłym podaniu Mikołaja Midzio znalazł się sam na sam z bramkarzem Nielby i pewnym strzałem pokonał Łagodzińskiego.

Chemik: Brzozowski – Klimkowicz, Palej(70’ Siluk), Kosacki, Dąbrowski, Białek(80’ Chmielowiec), Michałowski, Szala(46’ Roszczyk), Świder(65’ Chyrek), Data(70’ Drumlak), Midzio